16.středisko - Duha

Junák - český skaut

Moravské Knínice:

Do našeho oddílu přijímáme nováčky kluky nebo holky od 6 let. Základní podmínka je aby byli občany Moravských Knínic !!! (nebo s vazbou na MK). Zatím jsme z kapacitních důvodů nikoho neodmítli. Klubovny máme 2. Obě jsou v budově pod obecním úřadem. Nováčci holky - družina Kajky a nováčci kluci - družina Černí vlci. V případě zájmu o náš skaut mě může kdokoliv kontaktovat. Rád podám informace:-).
Ivo Císař - Kačer (tel. 606 811 900, e-mail: cisarivo@seznam.cz)

Přejít na stránky oddílu z Morasvských Knínic

46. chlapecký oddíl

Stále nabíráme kluky ve věku 10 až 12 let v průběhu celého roku. Podmínkou přijetí je slušné chování a respektování skautských zásad a principů. Družinové schůzky probíhají v úterý, středu a čvrtek od 17 do 19 hod. V případě jakéhokoli dotazu mě můžete kontaktovat nejlépe telefonicky. Martin Přehnal - Mungo (tel. 777337746, e-mail: mungo@centrum.cz).

Přejít na stránky chlapeckého oddílu

46. dívčí oddíl

Novou družinu otevíráme v září 2014. V současnosti příjmeme nové členky jen do družiny Žiraf. Více informací na stránkách oddílu.

Přejít na stránky dívčího oddílu

90. vlčácký oddíl

Nabíráme děti od 6 do 11 let. Kapacita pro letošek je vyčerpaná. Nováčci se mohou hlásit nejlépe na konci srpna. Jan Bořecký - Song

Přejít na stránky vlčáckého oddílu