9. 3. 2018

Informace pro nováčky

Moravské Knínice:

Do našeho koedukovaného oddílu přijímáme holky a kluky od první třídy. Podmínkou pro přijetí je bydliště v Moravských Knínicích, případně vazba na Moravské Knínice. V letošním roce je počet volných míst u vlčat omezen. Zájemkyně o vstup do světlušek se můžou hlásit bez omezení, nejpozději však do konce října. Více informací o družinách a náboru naleznete na našich stránkách.

Přejít na stránky oddílu z Moravských Knínic

46. chlapecký oddíl

Stále nabíráme kluky ve věku 10 až 12 let v průběhu celého roku. Podmínkou přijetí je slušné chování a respektování skautských zásad a principů. Družinové schůzky probíhají v úterý, středu a čvrtek od 17 do 19 hod. Ondřej Božek – Enkidu (skauti46@seznam.cz)

Přejít na stránky chlapeckého oddílu