Informace pro nováčky

1. oddíl Moravské Knínice

Do našeho koedukovaného oddílu přijímáme holky a kluky od první třídy. Podmínkou pro přijetí je bydliště v Moravských Knínicích, případně vazba na Moravské Knínice. V letošním roce je již nábor ukončen. Více informací o družinách a náboru naleznete na našich stránkách.

Přejít na stránky oddílu z Moravských Knínic

46. chlapecký oddíl

Stále nabíráme kluky ve věku 10 až 12 let v průběhu celého roku. Podmínkou přijetí je slušné chování a respektování skautských zásad a principů. Družinové schůzky probíhají v úterý, středu a čvrtek od 17 do 19 hod. Ondřej Božek – Enkidu (skauti46@seznam.cz)

Přejít na stránky chlapeckého oddílu

46. dívčí oddíl

Novou družinu, která je určena pro holky od 1. do 3. třídy, otevíráme většinou jednou za dva roky. Jinak přibíráme děti v případě uvolnění místa do fungujících družin. V případě zájmu pište na e-mail: 46.dbo@skaut.cz

Přejít na stránky dívčího oddílu

47. dívčí oddíl

Přejít na stránky dívčího oddílu

90. vlčácký oddíl

Do našeho oddílu chodí kluci od 6 do 11 let.  V případě zájmu pište na e-mail devadesatka@skaut.cz Další informace a kontakty naleznete na našich stránkách.

Přejít na stránky vlčáckého oddílu

44. chlapecký oddíl

Přijímáme kluky ve věku 10 až 12 let. V případě zájmu pište na e-mail ondrejvelisek@gmail.com.

Přejít na stránky chlapeckého oddílu