Podpořte nás

Naše skautské středisko tvoří desítky dobrovolníků, kteří se každý týden věnují výchově dětí a mládeže. Zároveň jsme obklopeni skupinou dárců a podporovatelů z řad samosprávných celků, farností, firem, dalších spolků, ale i jednotlivých dárců z široké skupiny rodičů a přátel skautingu. Jen díky nim dokážeme tvořit celoroční program pro všechny věkové kategorie.

K tomu, abychom mohli plnit naše poslání potřebujeme budovat zázemí na tábořištích, starat se o šest kluboven, podporovat rádce a členy vedení při vzdělávacích kurzech, organizovat tábory, výpravy, schůzky, akce pro veřejnost a další. Vždy rádi uvítáme nabídku pomoci a to jak materiální / finanční, tak i výpomoc různými typy práce.

Pokud Vás při čtení těchto řádků napadlo, že jste ochotni nám pomoci, či přispět, můžete se obrátit na vedoucí, kteří s Vámi Vaši nabídku rádi proberou. Pokud jste se rovnou rozhodli pro finanční výpomoc, dá se naše středisko jednoduše podpořit pomocí nákupů či darů přes rozhraní GIVT. Zde to funguje tak, že vy si nakoupíte v eshopech, kde byste stejně nakoupili věci, které potřebujete. Z každého vašeho nákupu pošle internetový obchod určité procento na dobrou věc jako poděkování a vy samozřejmě nezaplatíte nic navíc.

Dále je v sekci „Ke stažení“ k nahlédnutí darovací smlouva, kterou můžete s námi sepsat a následně si odečíst částku ze základu daně z příjmu. Pro další informace můžete psát na vedení skautského střediska Josef Květoň – Chetan josef.kveton.chetan@skaut.cz

Díky Vám všem

Část z nás při odhalování pomníku br. Padovi na tábořišti v Uhřínově